Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2017 » Жовтень » 8 » Загальношкільні батьківські збори
22:35
Загальношкільні батьківські збори

6 жовтня в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 відбулися загальношкільні батьківські збори, у яких узяли участь батьки наших учнів, учителі та адміністрація школи. У ході зборів були обговорені важливі питання навчально-виховного процесу. Директор школи Н.В. Мороз підвела підсумки попереднього навчального року, зокрема ознайомила з результатами ЗНО та ДПА. Використовуючи мультимедійну презентацію, поінформувала батьків про роботу методичних об’єднань, зростання професіоналізму вчителів завдяки участі в конкурсах, тренінгах, фаховій перепідготовці. Директор повідомила присутніх про плани на майбутнє.
Завуч із виховної роботи Г.О. Жила зауважила, що важливим складником виховного процесу є діяльність класних керівників та впровадження мережі гуртків, які працюють на базі закладу, де кожній дитині надається можливість реалізувати себе й проявити свій талант. Вона ознайомила з графіком роботи шкільних гуртків, назвала їх керівників.
Завгосп школи Н.В. Киях відзвітувала про кошти, що було витрачено для покращення матеріального стану школи. Також вона подякувала спонсорам, які надали значну підтримку для оновлення навчального закладу.
Після цього батьки розійшлися по класах, щоб разом із класними керівниками обговорити питання навчання і виховання своїх дітей.

Переглядів: 71 | Додав: immortal | Теги: Батьківські, Збори, Загальношкільні | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar