Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2017 » Червень » 27 » Випускний бал
08:44
Випускний бал


 

Відшумів випускний бал для одинадцятикласників Роменської ЗОШ І-ІІІ ст. №10. Директор школи, Мороз Наталія Вікторівна, вручила випускникам довгоочікувані перепустки у майбутнє – атестати про повну загальну середню освіту.

Дорогі випускники! Про кожного з вас можна сказати дуже багато приємних слів, адже за роки навчання в школі ви показали себе різносторонніми особистостями, але дозвольте відмітити найактивніших.      Гордістю школи є цьогорічні відмінники навчання, наші медалісти: Скиба Юлія та Зінь Вікторія.

Досить добрі результати у навчанні показали: Лесик Антон, Шамрай Юрій, Ручко Анастасія, Гулай Марина, Рось Станіслав, Руденко Євген, Литвиненко Каріна. Спортивна гордість нашої школи: Гирко Дмитро, Лесик Антон, Балабай Денис, Штанько Костянтин, Скиба Юлія.

         Цього року випускний пройшов у стилі теле-шоу «Світське життя з Катериною Осадчою». Свято трішки з сумом, але більше з радістю й найкращими побажаннями для випускників, пролетіло ніби за одну мить.

Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!


 

Переглядів: 98 | Додав: immortal | Теги: випускний, бал | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar