Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2018 » Січень » 22 » Відзначаємо День Соборності
18:46
Відзначаємо День Соборності

       

Щороку 22 січня український народ відзначає День соборності України, це важлива віха в історії нашої держави, це день Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, яка відбулася в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.
У Роменській школі №10 відбулася загальношкільна лінійка, яку підготували заступник директора з виховної роботи Анна Жила, педагог-організатор Ольга Король, вчитель історії Володимир Таран та лідери учнівського самоврядування.
Лінійка розпочалася з винесення прапору України та Гімну України, кожен учень та працівник школи поклавши руку на серце, з'єдналися в один голос, співаючи рядки гімну.
Ведучі: Юлія Ворожбит та Олександр Дорогокупля детально розповіли про цей день в історії України. Тепер навіть першокласники знають про 22 січня День Соборності. Щоб воскресити в пам’яті цей день всі присутні переглянули документальний фільм про визначну подію історії України.
Яке ж свято без пісні, мабуть, немає українського народу без неї! Всіх захопив своїм виступом лауреат Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» Роман Стукало. Наприкінці заходу представники кожного класу пов’язали стрічки на «ВІНОК ЄДНАННЯ».
Ми – єдина нація!!!

        

Переглядів: 43 | Додав: immortal | Теги: день, Відзначаємо, соборності | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar