Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2017 » Грудень » 15 » Тиждень зарубіжної літератури
20:20
Тиждень зарубіжної літератури

   
 

З 4 по 11 грудня в ЗОШ №10 проходив тиждень зарубіжної літератури. Підготовка до нього розпочалася з участі учнів 5-9 класів у Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower».

Тиждень було відкрито на загальношкільній лінійці. Цього ж дня команди 5-А та 5-Б класів змагалися в тому, хто краще знає зарубіжні казки. Запекла боротьба, артистичні виступи вболівальників, перегляд улюблених казок – ось, що запам’яталося учасникам. Попереду була команда 5-А, але учні 5-Б класу пообіцяли матч-реванш.

Наступного дня надзвичайно цікавою була «Презентація улюбленої книги». Школярі з захопленням розповідали про твори зарубіжних авторів, що найбільше їх вразили. Але особливу увагу привернули представлення буктрейлерів учнями 8 класу.

Літературно-дослідницька робота 9 класу була продемонстрована на заході «Україна в долі світових письменників». Учні зібрали інформацію та створили презентацію про письменників, чия творчість пов’язана з Україною. Цікавою виявилася й віртуальна подорож до музею М. Булгакова в Києві. Учні 11 класу виступили в ролі екскурсоводів та розповіли про культурно-мистецьке життя родини письменника.

Завдяки тренінгу «Мистецтво бути читачем» було відкрито чимало секретів читацької майстерності учням 7-10 класів. Вони ознайомилися з різними видами читання, спробували написати фанфік, отримали задоволення від творчого спілкування.

Привернули увагу школярів виставки малюнків-ілюстрацій до книг світової літератури,  сучасних дитячих книжок зарубіжних авторів, читацьких щоденників учнів школи.

Завершився тиждень загальношкільною лінійкою та підведенням підсумків, врученням грамот переможцям та учасникам творчих конкурсів. Цей тиждень засвідчив, що багато дітей люблять читати книги, знають зарубіжних авторів, уміють цікаво розповідати, гарно малювати та навіть знімати відеоролики. Чекаємо нових зустрічей з великим та яскравим світом зарубіжної літератури!

   

Переглянути всі фото
 

Переглядів: 129 | Додав: immortal | Теги: зарубіжної, тиждень, літератури | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
avatar