Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2017 » Грудень » 23 » Тиждень мистецтв. Підсумки.
17:56
Тиждень мистецтв. Підсумки.


Більше фото

З 18.12 по 22.12. 2017 у Роменській школі №10 пройшов Тиждень мистецтв. Було проведено багато цікавих та змістовних заходів: уроків, конкурсів, конференцій, виставок, майстер- класів, концертів, на яких учні та учителі школи показали свої вміння, навички та творчі здібності.
У понеділок відбулося відкриття Тижня та презентація мультимедійного проекту, який прийняв участь у IX Всеукраїнському конкурсі «Врятувати від забуття»(автор учитель історії Таран В.І.) 
19.12 день носив назву«Майстерня живопису». У шкільній бібліотеці була представлена виставка інформаційних матеріалів про образотворче мистецтво, яку підготувала Гринь І.М. Серед учнів молодшої та середньої ланки пройшов конкурс малюнків та витинанок «Зимова феєрія» в номінаціях: «ЗИМОВИЙ ПЕЙЗАЖ», «НОВОРІЧНА ЛИСТІВКА», наставники Любич Л.О., Мошна Ю.Г.
А потім учні 1-4 класів завітали на свято «Ой хто, Миколая любить?»
20.12 день носив назву «Майстерня музики».
Школярі прийняли участь у виставці малюнків «Скрипковий ключ я намалюю, знайду до музики талант», у конкурсі мультимедійних проектів «Видатні композитори» (7-10 класи). Учні 6-х класів з учителем музичного мистецтва Жилою Г.О. підготували музичну конференцію «Сонце української музики», присвячену 140- річниці з Дня народження Миколи Леонтовича. Завершив День музики фестиваль «Сходження на музичний олімп» у номінаціях: інструментальне виконавство; вокал; хореографія. 
Четвер, 21.12 носив назву «Майстерня ремесел». У цей день вихованці гуртків рукоділля підготували виставку-ярмарок робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Рукам робота – душі спокій». Для всіх бажаючих майстер-класи провели учителі трудового навчання Чубенко М.Г. та Гринюк Т.Ю. з технік ниткової графіки та виготовлення українського народного оберегу.
У п’ятницю, 22.12 відбулося закриття Тижня мистецтв та нагородження переможців. 
Закінчився художньо-естетичний тиждень,але не закінчилось спілкування з мистецтвом, тому що воно супроводжує нас весь час, воно поруч, тільки потрібно дивитись, бачити, слухати і чути! Дякуємо всім учасникам проекту.

Переглядів: 44 | Додав: immortal | Теги: Підсумки., тиждень, мистецтв. | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar