Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2017 » Листопад » 4 » Сучасний майстер-клас
09:40
Сучасний майстер-клас

Пошук оптимальних шляхів мотивації учнів до навчально-пізнавальної діяльності, підвищення їхньої розумової активності, формування вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань є одним з актуальних завдань сучасної освіти. Сьогодні вчитель повинен вміти використовувати такі педагогічні та інформаційно-комунікаційні технології, які сприяли б розвитку в учнів навчально-пізнавальної активності, самостійності, а також формуванню та розвитку ключових компетентностей.
01.11.2017 з метою впровадження інноваційних форм і методів роботи на уроках математики для вчителів Роменської ЗОШ І-ІІІ ст. №10 завідуюча методичним кабінетом Павлюк Олена Анатоліївна провела сучасний майстер-клас . Вчителі ознайомилися з використанням QR – кодів у навчально – виховному процесі. Отримали навики роботи з Google-документами, навчилися створювати робочі листи. Побачили на прикладі створеного уроку застосування інноваційних форм.
Щиро дякуємо Олені Анатоліївні за проведення цікавого майстер-класу, бажання ділитися своїм власним педагогічним досвідом. Чекаємо на нові зустрічі!

Переглядів: 86 | Додав: immortal | Теги: майстер-клас, Сучасний | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar