Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2018 » Лютий » 5 » Підсумки тижня математики та інформатики
11:06
Підсумки тижня математики та інформатики

Більше фото

Не просто слухати, а чути.
Не просто дивитися, а бачити.
Не просто відповідати, а міркувати.
Дружно й плідно працювати.

       З метою опрацювання продуктивних методів і форм на уроках, розвитку пізнавальних і творчих здібностей учнів, у нашій школі з 29 січня по 2 лютого проходив тиждень математики та інформатики. Головним завданням було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також виховання самодисципліни. Упродовж тижня використовувалися різні прийоми й форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, що забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу школярів, сприяли розкриттю внутрішнього потенціалу.

        Учителі провели відкриті уроки, де разом з учнями показали оригінальність думок та зацікавлення предметами. У 7-А класі вчитель математики, Н. Г. Погорєлова, 2 лютого  провела відкритий урок з геометрії на тему: «Розв'язування задач на застосування властивостей та ознак рівнобедреного трикутника. Експрес-контроль». Під час заняття відбувалося узагальнювання та систематизація знань школярів про властивості та ознаки рівнобедреного трикутника. Перевірка з теми була проведена у формі гри «Quizizz». Учні середнього рівня продемонстрували хороші результати, а діти достатнього й високого рівнів прокоментували їх досягнення та показали вміння розв’язувати задачі за малюнками й прикладного змісту. У кінці уроку для перевірки  вивченого, учні працювали над завданнями експрес-контролю в Googleforms. Діти продемонстрували, як можна швидко розв’язувати задачі, коли систематизовано теоретичний матеріал. Урок був дуже цікавим та змістовним.

     Учитель інформатики, О.О. Бабій,  у 7-А класі провела відкритий урок з інформатики на тему:«Використання обчислень за даними ЕТ. Використання вбудованих функцій». Головна мета – показати практичне застосування отриманих  знань при розв’язанні цілого ряду задач. Найбільше школярам сподобалося проводити обчислення, пов’язані з вартістю електроенергії. А між учнями 5-х класів було проведено КВК з інформатики з елементами квесту. Різноманітність завдань змусила дітей активізувати всі свої знання, уміння та навички. У запеклій боротьбі учні 5-А класу все-таки здобули перемогу. Наступного разу суперники зустрілися на відкритому заході з математики, який проводила В.Я Сабадаш.

     На перервах учні 6-9 класів мали можливість позмагатися в цікавих іграх: розгадували ребуси,  розв’язували веселі математичні задачі.

       Діти показали гарні знання, уміння, зацікавленість предметами математичного циклу,  творчі здібності. Сподіваємося, що шкільне життя дітей цього тижня було більш цікавим і запам'ятається надовго.

Переглядів: 68 | Додав: immortal | Теги: інформатики, Та, тижня, математики, підсумки | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar