Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2017 » Грудень » 30 » Новорічні ранки
20:59
Новорічні ранки


Більше фото

Весело і цікаво пройшли новорічні свята в Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10.
28.12.2017 року відбулися новорічні ранки для учнів 1-4 класів. Усі присутні: батьки, рідні, діти , вчителі отримали велике задоволення від Новорічної казки, яку підготував Роменський Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (директор Олександра Васюта). Школярі мали змогу показати свої артистичні здібності: танцювали сучасні новорічні хороводи, брали участь у веселих іграх та конкурсах. А також Дід Мороз і Снігуронька запросили батьків танцювати запальний флешмоб разом із дітьми.
Для учнів 5-6 класів новорічну конкурсну програму підготували заступник директора з виховної роботи Анна Жила, педагог-організатор Ольга Король та лідери учнівського самоврядування. Ролі Діда Мороза та Снігуроньки виконували учні 8 класу Іван Горяйнов та Анна Лотошко. Школярі залюбки приймали участь у веселих конкурсах. Потім на всіх чекала дискотека.
29.12.2017 для учнів 7-11 класів лідери Учнівської ради «СВІТ» провели шоу «Хто головний?» Команди дівчат та хлопців змагались у захоплюючих конкурсах. Цього разу перемогу отримала команда дівчат. Сюрпризом для всіх присутніх був виступ команди КВК 9-10 класів. Вони довели, що традиції «Процівського кавеену» продовжуються. Роль Діда Мороза виконував учень 9 класу Олександр Гринь, Снігуроньки – учениця 11 класу Марія Марюха. Після шоу на всіх чекала феєрична дискотека, яку провела команда Андрія Нестеренка.
ВІТАЄМО ВСІХ З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ!
БУДЬТЕ ЩАСЛИВИМИ І ХАЙ ЗБУДУТЬСЯ ВАШІ НАЙЗАПОВІТНІШІ МРІЇ!

Переглядів: 58 | Додав: immortal | Теги: ранки, Новорічні | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar