Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся
Головна » 2018 » Лютий » 17 » Батьківські збори
20:11
Батьківські збори


 

15 лютого 2018 року в Роменській школі №10 були проведені перші організаційні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників 2018-2019 навчального року. У ході зборів були розглянуті питання про особливості організації освітнього процесу учнів першого класу.
Перед батьками виступила директор школи Мороз Наталія Вікторівна, яка ознайомила зі Статутом школи і представила батькам вчителів, які навчатимуть першокласників, це – Глущенко Євгенія Олегівна та Рак Раїса Григорівна.
Заступник директора з виховної роботи Жила Ганна Олександрівна презентувала віртуальну екскурсію навчальним закладом і повідомила, що в школі створенні комфортні умови для навчання та виховання учнів (затишні класні кімнати, облаштовано кімнату для ігор та відпочинку в групі продовженого дня, організацію гарячого харчування). Ознайомила з гуртковою роботою школи.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Матяш Лариса Володимирівна проінформувала батьків першокласників із порядком зарахування дітей до першого класу.
Глущенко Євгенія Олегівна розповіла про реформу МОН Нова українська школа.Головна мета якої – створити школу, в якій приємно навчатись, де дають знання, а також вміння застосовувати їх у житті.
Шкільний психолог Рак Раїса Григорівна ознайомила батьків із психологічною готовністю дітей до навчання.
Наголошуємо батькам, що прийом заяв триває!
Наказ про зарахування буде у кінці серпня місяця.
Тож запрошуємо майбутніх першокласників до нашої школи! Ми раді кожній дитині і кожній родині!


 

Переглядів: 51 | Додав: immortal | Теги: Збори, Батьківські | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar