Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся

Звіт учнівської ради «СВІТ» за І семестр 2017-2018 н.р.

Протягом першого семестру представники учнівського самоврядування брали активну участь у підготовці та проведенні міських заходів: до Дня міста (конкурс малюнків на асфальті «Барви Ромен», виставка виробів учнів школи «Зі скарбниці умільців Роменщини», вітання учасників АТО та учасників Другої світової війни, які знаходились на лікування у міській лікарні; привітання ветеранів, вдів, інвалідів та дітей Другої світової війни, що проживають у мікрорайоні Процівка), волонтерський загін «Поклик» брав участь у засіданні міського круглого столу «Волонтерство – як важлива складова суспільної активності молоді» та міських урочистостях до Дня волонтера. У загальношкільних масових заходах: «День знань», «День учителя», «Посвята в Першокласники»,  проведення ранкової зарядки («Тиждень фізкультури і спорту»), стройова впоряд(«Покровський квест»), вибори президента школи, проведення Тижня толерантності) та загальношкільних лінійках: до Дня гідності та свободи, Дня пам’яті жертв Голодоморів, Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС ).

Долучились до участі у відзначенні Всесвітнього Дня гідності та свободи, Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування та у екологічному проекті ГО «Новий світ» - «Ecoclean».  

В день Святого Миколая - провели благодійну ярмарку по збору коштів для закупівлі реактивів у кабінет хімії.

 З ініціативи Юлії Ворожбит та Ярини Семенюти (представники прес-центру «Десятка») з жовтня в школі почали діяти танцювальна група підтримки «Dancehall» та КВК-клуб «Манхеттен», які вдало презентували свої вміння на новорічному вечорі для учнів 7-11 класів. Новорічну розважальну програму для учнів 5-6 класів провели учні 8 класу – Анна Лотошко та Іван Горяйнов.

Представники комісії «Здоров’я та спорт» організували у шкільному фойє пункт з прийому використаних елементів живлення (екологічна акція «Здай батарейку – збережи природу!») та екологічні акції «Макулатурний десант» (збір макулатури), «Колючий друг каштан» (збір каштанів).

Комісія «Дисципліни і порядку» приємно порадувала працівників шкільної їдальні оновленим меню. Протягом семестру члени комісії щоранку перевіряли стан чергування по класах за допомогою оцінок від 1(дуже брудно)до 5(відмінно прибрано). На загальношкільних лінійках протягом семестру  були  озвучені  класи, які в період вересень-грудень отримували високі бали.

З ініціативи заступника директора з виховної роботи – Ганни Олександрівни Жили голови комісій учнівської ради звітували про свої минулорічні успіхи та ділилися планами на майбутнє у відео зверненні (переглянути можна тут…).

У грудні учні школи відвідали аквапарк в м. Бровари, ініціатором поїздки була президент школи – Анастасія Ревера.

24 грудня 5 пар учнів: 1. Олександр Гринь (9 кл.), Софія Яременко (10 кл.), 2. Назар Валюх (8 кл.), Анастасія Ревера (9 кл.), 3. Олександр Дорогокупля (10 кл.), Юлія Ворожбит (10 кл.), 4. Валентин Шрамко (9 кл.), Анна Горленко (8 кл.), 5. Антон Бабич (8 кл.), Віка Харченко (8 кл.) відвідали щорічний Губернаторський бал у м. Суми для лідерів шкільного самоврядування області.