Вітаємо на нашому сайті!
Навігація
Авторизація
Погода
Випадкове фото
Приєднуйся

Розвиток творчих здібностей

 

«Затверджую»

Директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 10

Н.В. Мороз

 

Графік

роботи гуртків та секцій по Роменській ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 на 2017-2018 н.р

 

Назва гуртка, секції, факультативу

ПІП керівника гуртка

День тижня

Час

Місце проведення (кабінет)

Вокальний спів

«Золоті голоси»

 

Юхно

Валерія Сергіївна

Жила Ганна Олександрівна

Вівторок

Четвер

Вівторок

13.00- 15.00

13.00-15.30

13.00-14.00

№ 3

Секція футболу

Ільченко Юрій Анатолійович

Понеділок

Четвер

13.15-14.45

14.45-15.45

Спортивна зала

 

Секція волейболу

 

Юраков Геннадій

Володимирович

Понеділок

Четвер

15.30-16.30

15.30-16.30

 

Спортивна зала

Секція баскетбол

 

 

Карпенко Олександра Олександрівна

Вівторок

Четвер

Субота

15.00-16.30

15.00-16.30

10.00-12.00

Спортивна зала

Секція «Дзюдо»

Боровик Наталія Григорівна

Понеділок

 

Середа

 

14.00-15.00

 

13.00-14.00

Хореографічна зала

Спортивна зала

Театрального мистецтва

«Казка»

Глущенко Євгенія Олегівна

Вівторок

П’ятниця

13.00-14.00

13.00-14.00

№7

Інформаційних технологій

«Програмування в середовищі turbopaskal»

Бабій Ольга Олександрівна

Середа

14.45-15.45

№ 10

Художньо-естетичний «Моделювання іграшок»

Гринюк Тамара Юріївна

Середа

14.45-15.45

Каб. трудового навчання (дівч.)

Художньо-естетичний

«Художня обробка деревини»

Чубенко Михайло Григорович

Четвер

14.00-15.30

Майстерня (хл.)

Музейна справа «Історія школи»

Хомякова Людмила Володимирівна

Понеділок

14.00-15.00

№11

Англійської мови

(1 класи)

«Little English»

Король Ольга Олександрівна

П’ятниця

12.00-13.00

Каб. трудового навчання (дівч.)

Англійської мови (5-6 кл.)

 

Карпенко Олександра Олександрівна

Вівторок

Четвер

13.10-14.55

14.00-15.45

№ 9

«Креативне рукоділля»

Білик Інна Павлівна

Вівторок

 

Четвер

13.05-17.00

 

13.05-17.00

Каб. трудового навчання,

№13

Сучасна хореографія

естрадного танцю

Мітрошенко

Ольга Олександрівна

Середа

П’ятниця

Понеділок

Середа

П’ятниця

12.00-15.50

12.00-15.50

16.00-17.45

16.10 -17.55

16.10-17.55

Хореографічна зала

Туристичний

 

Щербина Роман Григорович

Пелих Микола Тиофілович

1-й, 3-й вівторок кожного місяця

 

№ 22

Краєзнавчий

Богуш Галина Дмитрівна

Демченко Тамара

Олександрівна

Андросенко Наталія Анатоліївна

Вівторок

14.00-15.00

№18

 

№17

 

 

№19

Історичне краєзнавство

Стрипко Ярослав Іванович

Вівторок

Середа

Четвер

Субота

14.00-15.45

16.00-17.45

14.00-15.45

11.30-13.15

№11

 

 

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10                                              Н. В. Мороз